H&M's Volcanic Mud & Chartreuse Pearl

September 21, 2015Slowly transitioning to autumn nails.

H&M's nail polishes in Volcanic Mud & Chartreuse Pearl
With the autumn officially occurring in couple of days, not only have I switched to darker lipsticks and eye shadows, I've also switched my light blue nails, that was a hit for me this summer, to more darker autumn-like colors. This color combination I've got here I have called Indian Summer, and you've probably already guessed it - it's because of the yellow mustard color. 
These were the first colors I decided to try from the H&M Beauty nail polish range. If some of the beauty products I'm still testing to give you a 100% real review (some are good, some not so much) then I can already vouch for their nail polishes. Not only they are pigmented (two light coats on my nails), have a great wide brush, don't get grungy whilst applying, they also stay on your nails for 7+ days! I am really impressed. 
Have you already tried H&M nail polishes?
Photos by me
You May Also Enjoy

7 comments:

 1. Jāsaka, ka sākumā biju skeptiski noskaņota attiecībā uz H&M kosmētiku, jo neesmu gaidījusi neko dižu no apģērbu ražotājiem! Taču plašais piedāvājums un produktu kvalitāte, dizains tiešām pārsteidza! Rudenim izvēlējos lagu laku Nude krāsā. Gribas paslavēt otu - tā ir ļoti ērta! Manuprāt, lieliskas lakas par pieņemamu cenu! Šoruden mans manikīrs - tikai ar H&M lakām!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Es domāju, ka ļoti daudzi uz šo viņu radīto noskatās skeptiski un jau to ir "norakstījuši" vēl nepamēģinot. Protams, ir pāris produkti kuriem būtu nepieciešami uzlabojumi, vai jāmaina formula, bet nagu lakas tiešām ir fantastiskas. Jā, arī es savus nagus rotāšu ar viņu nagu lakām :)

   Delete
 2. Nagu lakas viņiem ir tiešām izdevušās, man jau ir divi toņi- viena tumšā bordo krāsā, otra oranžīgā ķirbju krāsā un esmu sajūsmā par noturību un to cik tās viegli klājas!

  www.callmemaddie.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. O, ielieku arī bordo krāsu savā sarakstā :)
   Vai ne? Daudz labākas par dažām labām high-end nagu lakām!

   Delete
 3. I loved the wide range of their polishes, happy to hear that they are also good quality. Stocking up asap!

  Brigita
  http://www.lostinpattern.com/

  ReplyDelete
 4. Tagad ir tik loti daudz to kosmetikas brendu, ka izmeginat visus mana muzam but par isu, bet tas ir labi, jo mes visi tik dazadi, kas vienam neder otram ir perfekti. Ne reizi neesmu meginajusi HM kosmetiku. Skaisti toni un viens otru briniskigi papildina.
  Ramona

  http://ramona-strikeapose.blogspot.ie

  ReplyDelete
 5. Tā... sakārdināji vēl vairāk tās pamēģināt. Un vispār sagribējās iet jaunu nagu laku iepirkumos. :D

  ReplyDelete