January Photo Diary

February 9, 2015


I suck at editing down photos, so here's a mega photo diary of my January.
I've heard people say that how you spend your January, that's how the rest of the year is going to be. And if so, then I already need to stock up on some rechargeable batteries, because January was full of many amazing things (that's why I needed to get a breather for a couple of days). This is one of the reasons why I love instagram and taking photos so much, because it's like an online photo diary that you can share with your friends, or even the rest of the world and later on look back and see how amazing your month or year was. Helps to appreciate things. 
Of course many photos don't make the cut on my social media accounts, because I don't really want to share 10 photos per day, would be a bit too much, don't you think? Sometimes posting even 3 I feel like I'm too much in your face, haha, so I added some unseen photos here as well :) 
Hope February can fill in the shoes of January.
You May Also Enjoy

3 comments:

 1. Fantastiskas lūpkrāsas...un tas par to, ka bilde ietver sevī simtiem vārdu.... man arī patīk tā sajūta, kad skaties bildes, lai cik vecas tās nebūtu, atceries notikumu, atceries sajūtu, atceries garšu smaržu, atceries domas.... vēl vairāk par instagram man patīk joprojām taisīt īstas bildes... bet nē bez instagram nevar - liels iedvesmas avots, kaut vai ēst veselīgāk...it kā jau tu pats to zini, bet sekojot veselīgā ēdiena instagramētājam tas visu laiku kkā atgādinās... man patīk... vai apmeklēt berlīni katru dienu....
  liepājiņa xxxx re kaut vaišādi, jo ilgojos :) vai tā ir abavas rumba?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vai ne? Bildes vispār ir kaut kas fantastisks, jo ar vienu foto uzņēmumu tu vari iemūžināt tādu emociju gammu, kura nekad nepazudīs un neizpleinēs, kad uz to paskatīsies :) Jā, instagram noder gan sev kā labs photo storage un albūms, gan arī kā mega iedvesma. Cilvēki žēlojas, ka daudzi taisa tikai skaistas bildes un liek tādas iekšā it kā parādot cik viņiem viss ir skaisti utt, bet arī tajā ir kaut kāds skaistums, jo tas cilvēks ir notēvēris mirkli un ar to dalās. Ja cilvēki liktu arī bildes kur punķaini guļ gultā vai ēd x čipšu paku skatoties tv, nez vai pat viņu draugus tas interesētu un viņi tam sekotu.
   Ventas rumba ;)

   Delete
 2. Foršs mēneša apkopojums, man patika! :) Paldies!

  ReplyDelete