Coat Perfection

February 2, 2015


Everyone has to have a longline camel coat.
 Reserved coat, H&M jumper, Alksne top, Lindex faux leather trousers, Zara boots, Parfois bag, Asos ring
It's like one of those unwritten rules. Every girl should have a LBD, perfect fit jeans, a black bag etc. The same goes for a longline camel coat. And I've finally found mine. I couldn't believe my luck when I saw it discounted for more than 50% off. Reserved lately have actually brought some great things in stores. This sale season I found myself in their shops more often that usually. Good for my wardrobe, not so good for my bank balance. 
Photos by Līva 
You May Also Enjoy

2 comments:

  1. Arī uzskrēju virsū šādam līdzīgam mētelim uz atlaidēm..garākam un ar jostiņu... uzmērīja, ļoti patika, bet nenopirku...mazliet tagad nožēloju.... bet par vajadzībām...es bieži aizdomājos par tām klasiskajām lietām un iespējams vienu dienu visu to uzmeklēšu, bet man nav un nekad nav bijis visa tā kā b\utu jābūt lbd, melnai somiņai, tumšiem džinsiem klasiskiem...baltam kreklam.. kas vēl ir tajā saraxtā?? es esmu laikam par lielu panaks lai dzīvotu pēc saraxtiem.... tev iskatās satriecoši...un zābaki ... plsēta skaista

    ReplyDelete
  2. Layerings izdevies godam! ;) Bet paldies Dievam, ka man nav laika un man nekur tuvumā nav veikalu, citādi arī mans bankas konts raudātu.

    Brigita
    http://www.lostinpattern.com/

    ReplyDelete