Artdeco | High Precision Liner

February 11, 2015As always on the hunt for the perfect liner. Has my search come to an end? 
Doesn't look like it. I had big expectations of this beauty (was recommended). Unfortunately it didn't reach my standards. At the start I just thought that I had picked up a product that has just been too long in the shop and the formula has gotten too dry and that's why every time I tried it, it ended up wonky. But it's not the case.   
When I try to clean it and apply on my palm, you can see that there is enough product and it's perfect black and beautiful etc., but when I try to do that on my eyes it just doesn't want to cooperate. Maybe the formula just  dries too fast? And basically if you don't nail it the first time, you might just take all your eye makeup off and start from the beginning (going over it makes it look really bad).   
Is it too much to ask, to get that perfect black eyeline, like Cher put on Christina in Burlesque?
Anyone else tried this eyeliner? How did it go for you?
What is your perfect eyeliner? Share! :) 
You May Also Enjoy

7 comments:

 1. arī esmu laba meklējumos... vienmēr izmantoju to gel no maybeline ir ok, bet sajūtas, ka vajadzētu ko citu... obligāti padalies, ja atrodi... par grāmatu - izšķirstīju.. hmmm kkā nenopirkās... vai patīk?

  ReplyDelete
  Replies
  1. noteikti ;) esmu noskatījusi NYX, varbūt jāpamēģina.
   Man viņu uzdāvināja. No sākuma es arī viņu skeptiski izšķirstīju, izlasīju pus dienas laikā un noliku plauktā. Bet kādu laiciņu atpakaļ izņēmu atkal pašķirstīt. Viņa ir vairāk tāda kā kafijas galdiņa/atklāta plaukta aksesuārs.

   Delete
 2. Mans ideālais laineris ir Urban Decay 24/7, lieliska noturība un var uzvilkt cik smalku līniju vien gribas!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Šo brīnumu var arī kaut kur Rīgā aplūkot?

   Delete
 3. Diemžēl man arī jāpiekrīt visam, ko Tu saki par šo. Iepakojums ir konfekte un klasiskais Long Lasting laineris ir super, it īpaši zaļais un zilais tonis, bet, kad kā iepriekš lietoju šo, es arī biju vīlusies. Krasojot uz acīm, tieši tāpat kā Tev - pietrūkst tā melnā pigmenta. Jā, otiņa super, bet jau kas tajā formulā nav :(

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jā, man arī sākumā dēļ iepakojuma likās, ka nu tik būs, nu tik vilkšu melli mellas līnijas un tad čušss.
   Mhm, un tad es mēģinu ar viņu nedaudz pielabot neizdevušos un beigš sanāk melna acu līnija pa visu plakstiņu :/

   Delete
 4. IG ieraugot bildi - likās, nu tik būs! Beidzot varēšu laimīga staigāt ar kaķacīm, jo man būs ar ko tās uztaisīt, bet nekā. Žēl!

  Brigita
  http://www.lostinpattern.com/

  ReplyDelete